Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.


O firmie

Szanowni Państwokłodawa załadunek kryształu solnego

Produkcją lamp z soli krystalicznej zajmujemy się od 1995 roku. Staramy się przy produkcji zachować piękno naturalnego kryształu, a jednocześnie wykonać produkt bezpieczny i łatwy w obsłudze. Lampy zostały przebadane przez TÜV Rheinland Product Safety GmbH Berlin i otrzymały certyfikat bezpieczeństwa ce. Posiadamy również certyfikat bezpieczeństwa cert bezpieczen oraz atest Komisji Artystycznej Cepelii.

Nasze lampy można było oglądać i zakupić w polskim pawilonie na wystawie HANNOVER EXPO-2000 Byliśmy pierwszą firmą w kraju, która zastosowała bardzo łatwy w obsłudze sprężynowy system wymiany żarówki. Naszym oryginalnym wzorem jest lampa "Latarnia", w których wykorzystujemy małe kryształy solne.

Te wszystkie fakty sprawiły, że naszymi klientami są duże firmy niemieckie, angielskie oraz amerykańskie. Nie oznacza to, że zapominamy o małych odbiorcach, przeciwnie - każdy, kogo oczaruje naturalne piękno kryształu solnego i chce skorzystać z jego pozytywnych właściwości jest naszym przyjacielem.

Rorpoczęcie produkcji

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Dołącz do grona ponad miliona zadowolonych użytkowników naszych lamp w Polsce, Europie i na całym Świecie.


Nasza współpraca z sieciami handlowymi

 


Z historii firmy

 


Prasa o naszych lampach