Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.


Dla firm

W sprawie uzgodnienia  szczegółów współpracy prosimy o kontakt mailowy   marcin@latkowski.pl

lub telefoniczny +48 601 980 165.

Zapraszamy.

Lampy solne to wynalazek, którego pełnię mocy można wykorzystać zwłaszcza w XXI wieku. Współcześnie nie da się uniknąć kontaktu z urządzeniami elektrycznymi na co dzień, a w wielu przypadkach jesteśmy wystawieni na ich działanie nawet przez 24 godziny na dobę. Większość ludzi traktuje obecność elektroniki jako naturalny element życia. Z tego względu mało kto zastanawia się nad tym, jaki to może mieć wpływ na organizm.

Jony dodatnie i ujemne – oddziaływanie na człowieka

Urządzenia elektryczne są źródłem tzw. elektrosmogu. Tym mianem określa się duże natężenie jonów dodatnich (kationów), emitowanych przez monitory komputerów i telewizorów, odkurzacze, mikrofalówki, grzejniki elektryczne czy nawet dym tytoniowy. Przyjmuje się, że zdrowa dawka jonów w zamkniętym pomieszczeniu nie powinna przekraczać liczby 1500/m². Przy włączonym sprzęcie trudno jest zachować taki poziom.

Powietrze wypełnione jonami dodatnimi wywołuje u ludzi niekorzystne efekty: uczucie zmęczenia i złe samopoczucie, a ponadto stwarza atmosferę idealną dla rozwoju zarazków.

Sprawdzone rozwiązanie tego problemu stanowią lampy solne, które odpowiadają za jonizowanie powietrza jonami ujemnymi (anionami). Są to „dobre” jony: neutralizują działanie kationów, a więc polepszają jakość powietrza w pomieszczeniu. W ten sam sposób funkcjonują nowoczesne jonizatory powietrza. Solne lampy są jednak znacznie ładniejsze oraz tańsze – ceny mogą zachęcić zwłaszcza klientów indywidualnych, którzy chcą mieć czyste powietrze w mieszkaniu w rozsądnej cenie.

Naturalne lampy solne – bezpieczne i proste w obsłudze

Nasza firma zajmuje się produkcją estetycznych lamp solnych z naturalnego kryształu. Ten surowiec jest piękny nawet bez obróbki, dlatego podczas procesu produkcyjnego staramy się zachować jego pierwotne właściwości i kształty. Dzięki temu powstają unikatowe lampy – każda wygląda trochę inaczej, jest więc niepowtarzalna.

W asortymencie posiadamy zarówno małe lampki (o wysokości mniejszej, niż 10 cm i wadze do 1 kg), jak i bardzo duże lampy (nawet do 38 cm przy 13 kg). Stawiamy na jakość wykonania i różnorodność asortymentu, dlatego udostępniamy wiele modeli cechujących się odmiennymi parametrami. W kwestii takiej jak solne lampy cena również jest zróżnicowana. Więcej informacji na ten temat można otrzymać podczas kontaktu z naszą firmą.

Zadbaliśmy o to, aby lampy były bardzo proste w użytkowaniu. Jako pierwsi w kraju zastosowaliśmy sprężynowy system wymiany żarówek. Odpowiada on za szybką podmianę tego elementu bez ryzyka uszkodzenia lampy. Nasze wyroby posiadają ponadto certyfikaty bezpieczeństwa B oraz CE (badania przeprowadził niemiecki instytut TÜV Rheinland Product Safery GmbH Berlin), a także atest Komisji Artystycznej Cepelii. Aby jeszcze bardziej uprościć korzystanie z solnych lamp, wprowadziliśmy do oferty takie produkty jak kryształy solne na podstawce LED czy lampkę solną podpinaną do USB. Dzięki temu można z nich skorzystać dosłownie wszędzie i w każdym momencie!

Lampy są stworzone w 100% z naturalnej soli. Chociaż nie jest ona przeznaczona do spożycia, nie stanowi zagrożenia dla zdrowia np. w przypadku, gdy niesforne zwierzę instynktownie poliże lampkę.

Pozytywny wpływ naszych lamp solnych na atmosferę i samopoczucie domowników doceniło już ponad milion użytkowników na całym świecie.

Najlepsze miejsca do postawienia lamp solnych

Lampy solne nadają się do użytku wewnętrznego. W praktyce można postawić je wszędzie, ale należy wystrzegać się kilku zasad, aby nie naruszyć konstrukcji. Przedstawiamy kilka miejsc wraz z zasadami użytkowania, w których najlepiej sprawdzą się dostarczane przez nas lampy:

  1. W sypialni. Postawienie elementu na stoliku nocnym nada pomieszczeniu przyjemne światło, a jednocześnie zapewni przyrost jonów ujemnych. Dzięki temu można skosztować zdrowego snu i obudzić się wypoczętym.
  2. Na biurku z komputerem. Włączona lampka solna będzie neutralizować kationy wytwarzane przez monitor. W ten sposób praca przy komputerze może okazać się efektywniejsza, a na pewno stanie się mniej męcząca.
  3. W łazience. Odprężająca kąpiel przy solnej lampie to wspaniały sposób na relaks. Należy jednak postawić ją przynajmniej 2 metry od wanny, a po kąpieli odnieść do suchego pomieszczenia.
  4. W salonie. Lampa wyróżnia się walorami estetycznymi, dlatego może stanowić element dekoracyjny, a przy okazji jonizować cały pokój.

Okazyjna cena lamp solnych naszej produkcji

Jeśli chodzi o lampy solne ceny oferowane przez naszą firmę z pewnością zwrócą uwagę. Dbamy o konkurencyjność naszych produktów także na poziomie kosztu zakupu, dlatego przygotowaliśmy solidną ofertę, zawierającą lampy w dużym przedziale cenowym. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą dotyczącą właściwości i zastosowania lamp solnych. Pomożemy również w wyborze lampy, która będzie idealnie wpisywać się w wystrój wnętrza domu. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie (601 980 165) lub mailowo, za pomocą dostępnego na stronie formularza. Chętnie spotkamy się z naszymi klientami osobiście w siedzibie firmy w Chęcinach, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i profesjonalne doradztwo.

Rozwiń